آزمون های بین المللی

امروزه، بسیاری از دانشجویان ایرانی مشتاق ادامه تحصیل در رشته پزشکی در دانشگاه‌های برتر دنیا هستند. این امر به دلایل مختلفی از جمله کیفیت بالای آموزش، امکانات تحقیقاتی پیشرفته، و فرصت‌های شغلی بهتر صورت می‌گیرد. با این حال، برای ورود به این دانشگاه‌ها، گذراندن آزمون‌های بین‌المللی پزشکی الزامی است. در ادامه به بررسی مهم‌ترین آزمون‌های بین‌المللی پزشکی و نکاتی برای موفقیت در آن‌ها می‌پردازیم.

انواع آزمون های بین المللی پزشکی

مهم ترین آزمون بین المللی پزشکی شامل موارد:

  • آزمون MCAT مخفف (Medical College Admission Test): این آزمون برای ورود به دانشکده‌های پزشکی در آمریکا و کانادا الزامی است. MCAT شامل بخش‌های مختلفی از جمله زیست‌شناسی، شیمی، فیزیک، روانشناسی، و تفکر انتقادی است. در این صفحه کتاب ها و منابع آزمون mcat مشاهده کنید.
  • آزمون USMLE مخفف (United States Medical Licensing Examination): این مجموعه آزمون‌ها برای صدور مجوز پزشکی در ایالات متحده آمریکا لازم است. USMLE شامل سه مرحله است که دانش تئوری و عملی پزشکی را مورد ارزیابی قرار می‌دهد.
  • آزمون IMAT مخفف (International Medical Admissions Test): این آزمون برای ورود به دانشکده‌های پزشکی در تعدادی از کشورهای اروپایی، از جمله ایتالیا، مجارستان، و لهستان، مورد استفاده قرار می‌گیرد. IMAT شامل بخش‌های مختلفی از جمله زیست‌شناسی، شیمی، فیزیک، ریاضیات، و تفکر منطقی است.
  • آزمون UCAT مخفف (University Clinical Aptitude Test): این آزمون برای ورود به دانشکده‌های پزشکی در انگلستان و استرالیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. UCAT شامل بخش‌های مختلفی از جمله تفکر انتقادی، حل مسئله، استدلال، و ادراک بصری است

آزمون‌های بین‌المللی پزشکی کلید ورود به دانشگاه‌های معتبر دنیا

خرید آنلاین کتاب های آزمون بین المللی

برای مشاهده لیست و خرید کتاب های مربوط به آزمون هر کشور روی لینک مربوطه به همان کشور کلیک نمایید

خرید آنلاین کتاب و منابع آزمون IMAT ایتالیا

خرید آنلاین کتاب و منابع آزمون USMLE آمریکا

خرید آنلاین کتاب و منابع آزمون Medizinertest آلمان

خرید آنلاین کتاب و منابع آزمون BMAT انگلیس

خرید آنلاین کتاب و منابع آزمون MCCQE کانادا

خرید آنلاین کتاب و منابع آزمون AMC استرالیا

کتاب های آزمون بین‌المللی پزشکی از کجا بخرم

هچنین شما می توانید جدید ترین کتاب هایی که در وب سایت آمازون هستند با قیمت مناسب از طریق سایت ایبوک تو بوک سفارش دهید.

بدلیل افزایش قیمت دلار و کمتر شدن قدرت خرید، کتاب ها بصورت چاپ دیجیتال محدود مشابه اورجینال تهیه می شوند.

درصورت نبودن کتاب مورد نظر، میتوانید برای سفارش کتاب با شماره تماس های موجود در سایت تماس بگیرید.

فروشگاه ایبوک تو بوک مرجعخرید کتاب آزمون های بین المللی پزشکی | خرید کتاب زبان اصلی| خرید کتاب خارجی | خرید کتاب اورجینال | خرید کتاب های آمازون | تکست بوک 

اطلاعات بیشتر ...

نمایش 1–24 از 299 نتیجه

کالاهای موجود