کتاب دندانپزشکی

دندانپزشکی رشته‌ای از پزشکی است که به پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری‌های دهان، دندان و لثه می‌پردازد. دندانپزشکان همچنین خدمات زیبایی مانند سفید کردن دندان و ایمپلنت دندان را ارائه می‌دهند.

کتاب دندانپزشکی – Dentistry Books

کتاب‌های دندانپزشکی طیف گسترده ای از موضوعات را پوشش می دهند، از آناتومی دهان و دندان گرفته تا تشخیص و درمان بیماری های دهان است. آشنایی با آناتومی سر و گردن برای دندانپزشکان از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که این دانش به درک بهتر عملکرد دهان و دندان، تشخیص دقیق بیماری ها و انجام صحیح اقدامات درمانی کمک می کند. کتاب “آناتومی سر و گردن نتر برای دندانپزشکی” یکی از منابع جامع و کاربردی در این زمینه است که به طور خاص برای دانشجویان و دندانپزشکان تدوین شده است. که به آنها در درک بهتر آناتومی سر و گردن و انجام صحیح اقدامات درمانی کمک می کند.

لیست کتاب های پر فروش رشته دندانپزشکی

  • کتاب بیماریهای دهان و دندان برکت
  • کتاب آناتومی دندان ویلر آناتومی ، فیزیولوژی و اکلوژن دندانپزشکی
  • کتاب آناتومی و مورفولوژی دندان
  • کتاب هندبوک دندانپزشکی آکسفورد
  • کتاب هنر و علم دندانپزشکی ترمیمی استوردونت
  • کتاب پریودنتولوژی و ایمپلنتولوژی بالینی نیومن و کارانزا 2023

چرا کتاب زبان اصلی بخوانیم؟

کتاب های زبان اصلی در میان دانشجویان و اساتید به سه  دلیل طرفداران بیشتری نسبت به کتاب های ترجمه شده دارند.

  1. دلیل اول :  با مطالعه کتاب های زبان اصلی مهارت های زبانی مختلفی از جمله: خواندن، گرامر، لغت و درک مطلب افزایش پیدا می کند. ( زیرا بسیاری از مدرسین زبان های مختلف به زبان آموزان خود پیشنهاد می کنند تا برای درک بهتر و تقویت  زبان انگلیسی حتما اقدام به مطالعه کتاب های زبان اصلی کنند، این راه یکی از راه های مهم در بهبود توانایی های شما در زبان انگلیسی است)
  2. دلیل دوم . مهمترین دلیل برای انتخاب کتاب زبان اصلی استفاده از جدیدترین کتاب ها با آخرین ویرایش هستند (زیرا ترجمه کتاب ها معمولا به روز نیستند (یک چاپ و یا دو چاپ عقب تر از نسخه به روز) بدلیل اینکه کار ترجمه دقیق کتاب ها زمان بر است و تا زمان ترجمه، ادیشن های جدیدتری از کتاب به بازارهای جهانی عرضه میشود .
  3. دلیل سوم :  بسیاری از عشاق کتاب از کتاب های ترجمه نفرت دارند و از مطالعه کتاب های ترجمه شده  اجتناب می کنند.  ( زیرا باور دارند که ترجمه، برداشت مترجم از نوشته های یک نویسنده است که می تواند تحریف شود، عوض گردد یا به طور کل اشتباه برداشت شود و قطعا نسبت به کتاب زبان اصلی کامل نیست)

بنابراین عموما محققان، اساتید، مهندسان و دانشجویان ترجیح می دهند که با خرید کتاب زبان اصلی جدیدتر و بروزتر و مطالعه آن درک بهتری از نوشته های یک نویسنده داشته باشند..

کتاب های رشته دندانپزشکی از کجا بخرم؟

خرید کتاب های رشته دندانپزشکی به زبان اصلی با قیمت مناسب از طریق سایت ایبوک تو بوک به نشانی اینترنتی ebook2book.ir به آسان ترین روش ممکن میسر می‌باشد.

خرید کتاب داندانپزشکی زبان اصلی

خرید کتاب‌ دندانپزشکی موجود در سایت آمازون  مشابه اورجینال با قیمت مناسب بصورت آنلاین قابل سفارش می‌باشند. بدلیل افزایش قیمت دلار و کمتر شدن قدرت خرید، کتاب‌ها بصورت چاپ دیجیتال محدود مشابه اورجینال تهیه می‌شوند. درصورت نبودن کتاب مورد نظر، می‌توانید برای سفارش کتاب با شماره موجود در سایت تماس بگیرد.

فروشگاه ایبوک تو بوک مرجعخرید کتاب دندان پزشکی |  خرید کتاب زبان اصلی | خرید کتاب خارجی | خرید کتاب اورجینال | خرید کتاب های آمازون | تکست بوک

اطلاعات بیشتر ...

نمایش 1–24 از 363 نتیجه

کالاهای موجود