خرید کتاب دانشگاهی

خرید کتاب دانشگاهی

چرا کتاب زبان اصلی بخوانیم؟

کتاب های زبان اصلی در میان دانشجویان و اساتید به سه  دلیل طرفداران بیشتری نسبت به کتاب های ترجمه شده دارند.

دلیل اول :  با مطالعه کتاب های زبان اصلی مهارت های زبانی مختلفی از جمله: خواندن، گرامر، لغت و درک مطلب افزایش پیدا می کند.) زیرا بسیاری از مدرسین زبان های مختلف به زبان آموزان خود پیشنهاد می کنند تا برای درک بهتر و تقویت  زبان انگلیسی حتما اقدام به مطالعه کتاب های زبان اصلی کنند، این راه یکی از راه های مهم در بهبود توانایی های شما در زبان انگلیسی است(

دلیل دوم . مهمترین دلیل برای انتخاب کتاب زبان اصلی استفاده از جدیدترین کتاب ها با آخرین ویرایش هستند (زیرا ترجمه کتاب ها معمولا به روز نیستند (یک چاپ و یا دو چاپ عقب تر از نسخه به روز) بدلیل اینکه کار ترجمه دقیق کتاب ها زمان بر است و تا زمان ترجمه، ادیشن های جدیدتری از کتاب به بازارهای جهانی عرضه میشود .

دلیل سوم :  بسیاری از عشاق کتاب از کتاب های ترجمه نفرت دارند و از مطالعه کتاب های ترجمه شده  اجتناب می کنند. )زیرا باور دارند که ترجمه، برداشت مترجم از نوشته های یک نویسنده است که می تواند تحریف شود، عوض گردد یا به طور کل اشتباه برداشت شود و قطعا نسبت به کتاب زبان اصلی کامل نیست(

بنابراین عموما محققان، اساتید، مهندسان و دانشجویان ترجیح می دهند که با خرید کتاب های زبان اصلی جدیدتر و بروزتر و مطالعه آن درک بهتری از نوشته های یک نویسنده داشته باشند.

کتاب های دانشگاهی زبان اصلی را از کجا بخرم؟

(خرید کتاب های آمازون ) خرید آنلاین کتاب زبان اصلی دانشگاهی با قیمت مناسب از طریق سایت ایبوک تو بوک  به نشانی اینترنتی ebook2book.ir  به آسان ترین روش ممکن میسر میباشد.

کتاب های دانشگاهی خارجی ارایه شده در ایبوک تو بوک (ebook2bookکتاب ریاضی انگلیسی تهیه شده از بهترین کتاب های ریاضیات دانشگاهی و جدیدترین کتاب های رفرنس ریاضی | ریاضیات | کتاب ریاضی به زبان انگلیسی میباشد.
دسته بندی های خرید کتاب وب سایت با “کلیک” روی هرکدام از عناوین زیر به دسته مربوطه هدایت خواهید شد.

فروشگاه کتاب زبان اصلی ایبوک تو بوک مرجع : خرید کتاب زبان اصلی دانشگاهی | خرید کتاب دانشگاهی زبان اصلی | خرید کتاب خارجی | خرید کتاب اورجینال | خرید کتاب های آمازون | تکست بوک | کتاب های دانشگاهی زبان اصلی و خرید کتاب لاتین | فروش کتاب زبان اصلی  | خرید کتابهای زبان اصلی

بدلیل افزایش قیمت دلار و پایین آمدن قدرت خرید کتاب زبان اصلی، کتاب ها بصورت افست دیجیتال محدود مشابه اورجینال تهیه می شوند.

جهت خرید کافی است دسته بندی رشته خود را از منوی اصلی فروشگاه انتخاب کرده و پس از آن می توانید کتاب های تخصصی رشته خود را پیدا کرده و خریداری نمایید.

درصورت نبودن کتاب مورد نظر، میتوانید برای سفارش کتاب زبان اصلی با شماره تماس های موجود در سایت تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر ...
فیلـتر

نمایش 1–24 از 2025 نتیجه