کتاب و منابع آزمون Medizinertest آلمان

آزمون‌های پزشکی آلمان برای متقاضیان خارجی که قصد تحصیل یا کار در رشته پزشکی در این کشور را دارند، چالش‌برانگیز تلقی می‌شوند. با این حال، با آمادگی و منابع مناسب، می‌توانید بر این موانع غلبه کرده و به اهدافتان برسید. کتاب‌های آزمون پزشکی آلمان ابزارهای ارزشمندی هستند که می‌توانند در این مسیر به شما کمک کنند. در این مطلب، به بررسی کتاب‌های آزمون پزشکی آلمان، مزایای استفاده از آنها و نحوه انتخاب بهترین کتاب برای نیازهایتان می‌پردازیم.

انواع کتاب‌های آزمون و منابع پزشکی آلمان

برای مطالعه کتاب های آزمون و منابع آزمون پزشکی آلمان دو  نوع کتاب وجود دارد که شامل:

 • کتاب‌های راهنمای TMS: این کتاب‌ها برای کمک به شما در آمادگی برای آزمون Test für Medizinstudenten (TMS) طراحی شده‌اند که پیش‌نیاز ورود به رشته پزشکی در اکثر دانشگاه‌های آلمان است. این کتاب ها معمولاً شامل اطلاعاتی در مورد ساختار آزمون، نمونه سوال، نکات و استراتژی‌های تست‌زنی هستند.
 • کتاب‌های راهنمای Kenntnisprüfung: این کتاب‌ها برای کمک به شما در آمادگی برای آزمون Kenntnisprüfung für die Approbation ausländischer Ärzte (Kenntnisprüfung) طراحی شده‌اند که برای پزشکان خارجی که می‌خواهند مجوز طبابت و فعالیت در آلمان را دریافت کنند باید دانش و تخصص خود را مطابق نیاز کشور آلمان معادل سازی کنند. این کتاب ها معمولاً شامل اطلاعاتی در مورد محتوای آزمون، نمونه سوالات، نکات مطالعه و دستورالعمل‌های مربوط به فرآیند درخواست هستند.

منابع پیشنادی برای مطالعه:

 • کتاب Beste Vorbereitung auf den TMS توسط انتشارات اسپرینگر Springer منتشر شده است
 • کتاب Medizinertest 2020 Mit allen aktuellen Inhalten und Testfragen توسط انتشارات Elsevier منتشر شده است
 • کتاب TMS Training توسط انتشارات Medline Plus منتشر شده است

کتاب و منابع آزمون Medizinertest آلمان German Exams

برای تحصیل در برخی از برنامه‌های علوم پزشکی در آلمان، نیاز به شرکت در آزمون “Medizinertest” یا آزمون دوره‌های پزشکی (TMS) دارید. در ادامه به معرفی کتاب های مهم این رشته می پردازیم

 1. Fallbuch Chirurgie Taschenbuch
 2. Chirurgie in Frage und Antwort: Fragen und Fallgeschichten Taschenbuch
 3. Fallbuch Innere Medizin Taschenbuch
 4. Last Minute Pharmakologie Taschenbuch
 5. Deutsch für Ärztinnen und Ärzte 5. Aufloge
 6. Die 50 wichtigsten Fälle Allgemeinmedizin Taschenbuch
 7. Medizinische Fachsprache – leicht gemacht Taschenbuch
 8. Innere Medizin in Frage und Antwort: Fragen und Fallgeschichten
 9. Kommunikation für ausländische Ärzte
 10. Fallbuch Anästhesie Intensivmedizin und Notfallmedizin Taschenbuch

خرید منابع آزمون پزشکی آلمان و سایر کشورها

برای خرید منابع آزمون آلمان و سایر کشور ها می توانید از طریق سایت ایبوک تو بوک اقدام به ثبت سفارش کنید. همچنین جدید ترین کتاب هایی که در سایت آمازون هستند با قیمت مناسب از طریق سایت ایبوک تو بوک قابل سفارش می باشند. بدلیل افزایش قیمت دلار و پایین آمدن قدرت خرید کتاب زبان اصلی، کتاب ها بصورت افست دیجیتال محدود مشابه اورجینال تهیه می شوند. درصورت نبودن کتاب مورد نظر، میتوانید برای سفارش کتاب با شماره تماس های موجود در سایت تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر ...

در حال نمایش 10 نتیجه

کالاهای موجود