خون شناسی و سرطان

خون شناسی و سرطان دو رشته به هم پیوسته که به بررسی، تشخیص و درمان بیماری های مرتبط با خون و سیستم لنفاوی می‌پردازند. هماتولوژیست‌ها و انکولوژیست‌ها اغلب در تیم‌های چندرشته‌ای با هم همکاری می‌کنند تا بهترین مراقبت را از بیماران مبتلا به بیماری‌های خونی و سرطانی ارائه دهند. تحقیقات مداوم در این زمینه‌ها منجر به درک بهتر بیماری‌ها، روش‌های تشخیصی دقیق‌تر و درمان‌های مؤثرتر می‌شود و امید به زندگی بیماران را به طور قابل‌توجهی افزایش می‌دهد.

کتاب خون شناسی و سرطان | Hematology & Cancer Books

خون‌شناسی یا هماتولوژی Hematology به مطالعه یاخته‌های خونی، انعقاد خون و فرایند خون‌سازی و درمان و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با خون می‌پردازد. این علم مقدار و ساختمان و عمل سلول‌های خونی، پیش‌سازهای سلول‌های خونی در مغز استخوان، ساختارهای شیمیایی پلاسما و عمل پلاکت‌ها و پروتئین‌هایی که در سیستم انعقادی دخالت دارند را بررسی می‌کند. سرطان یا کنسر Cancer به گروهی از بیماری‌ها گفته می‌شود که شامل رشد غیرطبیعی سلول‌های تغییر یافته با توانایی حمله یا انتشار به سایر قسمت‌های بدن است.

در سلول‌های سرطانی سازوکارهای طبیعی تقسیم و رشد سلول‌ها دچار اشکال می‌شود. این توده‌های سلولی با تومورهای خوش‌خیم که توانایی متاستاز و گسترش در بدن ندارند، متضاد است و می‌توانند در بخش‌های مختلف بدن تومور ایجاد کنند.

کتاب سرطان دویتا هلمن و روزنبرگ DeVita Hellman and Rosenberg’s Cance که با عنوان اصول و مبانی طب انکولوژی نیز شناخته می‌شود، به عنوان مرجعی جامع و به‌روز در زمینه انکولوژی برای متخصصان پزشکی، دانشجویان و پژوهشگران شناخته شده است. این کتاب زیست‌شناسی مولکولی سرطان، اپیدمیولوژی سرطان، تشخیص سرطان، طبقه‌بندی و مرحله‌بندی سرطان، مبانی درمان سرطان، مراقبت‌های تسکینی و مراقبت‌های تسکینی را پوشش می‌دهد. در ادامه مطلب کتاب های مشابه به شما معرفی می‌گردد.

لیستی بهترین کتاب های خون شناسی و سرطان :

کتاب سرطان دویتا هلمن و روزنبرگ 2023 DeVita Hellman and Rosenberg’s Cancer 12th Edition

کتاب هماتولوژی ویلیامز Williams Hematology, 10th Edition

کتاب هماتولوژی روداک Rodak’s Hematology: Clinical Principles and Applications 6th Edition

کتاب پزشکی سرطان هالند فری چاپ 2023 Holland-Frei Cancer Medicine 10th Edition

کتاب انکولوژی پزشکی اندرسون چاپ چهارم The MD Anderson Manual of Medical Oncology 4th Edition

کتاب اطلس هماتولوژی بالینی هافبراند Color Atlas of Clinical Hematology, 5th Edition

کتاب راهنمای خون شناسی ویلیامز Postgraduate Haematology 7th Edition

کتاب فوق لیسانس هماتولوژی هافبراند Williams Manual of Hematology 10th Edition

کتاب خون شناسی آزمایشگاهی بالینی مکنزیClinical Laboratory Hematology, 4th Edition

کتاب انکولوژی بالینی آبلوف Abeloff’s Clinical Oncology, 6th Edition

کتاب زیست شناسی سرطان وینبرگ The Biology of Cancer, 2nd Edition Weinberg

کتاب سلول های خونی باربارا بین Blood Cells: A Practical Guide 6th Edition

کتاب هماتولوژی ضروری هافبراند Hoffbrand’s Essential Haematology 8th Edition

کتاب های زبان اصلی از کجا بخرم؟

خرید آنلاین کتاب زبان اصلی با قیمت مناسب از طریق سایت ایبوک تو بوک به نشانی اینترنتی ebook2book.ir  به آسان ترین روش ممکن میسر می‌باشد.

خرید کتاب های خون شناسی و سرطان به زبان اصلی

هچنین جدید ترین کتاب‌هایی که در سایت آمازون هستند با قیمت مناسب بصورت آنلاین قابل سفارش می‌باشند. بدلیل افزایش قیمت دلار و کمتر شدن قدرت خرید، کتاب‌ها بصورت چاپ دیجیتال محدود مشابه اورجینال تهیه می‌شوند. درصورت نبودن کتاب مورد نظر، می‌توانید برای سفارش کتاب با شماره موجود در سایت تماس بگیرد.

فروشگاه ایبوک تو بوک مرجع : خرید کتاب خون شناسی | خرید کتاب سرطان | خرید کتاب زبان اصلی | خرید کتاب خارجی | خرید کتاب اورجینال | خرید کتاب های آمازون | تکست بوک

اطلاعات بیشتر ...

نمایش 1–24 از 160 نتیجه

کالاهای موجود